Śledź nas na: Facebook Google+

Portal stworzony nie tylko dla singli

Jeśli nie możesz zalogować się z powodu zapomnianego hasła, w poniższym polu wprowadź swój adres email.

Portal Skokwbok.com jest wysokiej klasy portalem społecznościowym, gdzie zarejestrowani użytkownicy mogą w bezpieczny i poufny sposób komunikować się ze sobą, oraz inicjować spotkania z innymi użytkownikami.
To pierwszy portal który został stworzony nie tylko dla singli, ale również osób będących w związkach.

Nasz zespół opracował bardzo szczegółowy i wnikliwy sposób wyszukiwania interesującej Cię osoby, który zadowoli najbardziej wymagających i niezdecydowanych.
Możesz wyszukać Kobietę, Mężczyznę, lub Parę według szczegółowego opisu osobowości, lub wyglądu, a także preferencji seksualnych. Możesz zawęzić również obszar wyszukiwania na podstawie podanej lokalizacji, tak że możesz porozmawiać z kimś na końcu Polski, lub z kimś za rogiem.

Nie udostępniamy czasowych pakietów, po upływie których tracisz najważniejsze funkcjonalności portalu. Dzięki kredytom, to Ty decydujesz na kogo, oraz w jakim tempie je tracisz.

Jako jeden z nielicznych portali dla bezpieczeństwa i swobody naszych użytkowników uruchomiliśmy Panic Button, po zalogowaniu się na stronie jest widoczny w prawym górnym rogu ekranu (wizerunek strzałki), który umożliwia natychmiastowe wyjście z portalu jeśli nie chcesz aby ktoś zauważył że z niego korzystasz.
Wychodzisz natychmiast na stronę www jaką sobie ustawisz w panelu użytkownika np. Google lub inną.

Portal skokwbok.com spełnia wszystkie standarty obowiązujące w zakresie ochrony danych osobowych i nigdy nie ujawnia informacji o użytkowniku serwisu.

Wszystkie płatności odbywające się na portalu są przesyłane za pośrednictwem Payu, przy użyciu kart kredytowych lub płatniczych jak równiez przelewów.
Wszystkie transmisje danych na stronie serwisu odbywają się za pośrednictwem protokołu SSL (Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelnienia tożsamości.
Nazwa Portalu nigdy nie pojawia się na zestawieniach twoich transakcji.

Może jesteś żonaty ale nieszczęśliwy ? Lub jesteś mężatką i żyjesz w toksycznym związku ? To jest okazja aby doświadczyć czegoś innego. "Nie obawiaj się SKOCZ".