Śledź nas na: Facebook Google+

Porównanie portali randkowych


SYMPATIA.PL

PRZEZNACZENI.PL

EDARLING.PL

SKOKWBOK.COM

DLA KOGO?

To witryna, na której znajdziesz darmowe randki z użytkownikami z całej Polski! Jest to jeden z najbardziej znanych portali randkowych w Polsce, jak również jeden z pierwszych o tej tematyce. Jak inne dobre portale randkowe mają możliwość korzystania z portalu osoby praktycznie bez ograniczeń wiekowych, co sprawia, że wielu użytkowników to nastolatki, które szukają tu swoich młodzieńczych sympatii.

To portal „dla ludzi z wartościami” – jak promuje się na swojej głównej stronie. Jest to typowy portal o charakterze matrymonialnym. Rejestracja na portalu jest bezpłatna, i pozwala w szybki i wygodny sposób znaleźć osoby, z którymi być może zechcemy spędzić całe życie! Jak na portale randkowe dla singli reprezentuje on bardzo wysoki poziom!

To bardzo charakterystyczny portal, który ma zasięg na całą Europę! Możesz dzięki niemu poznać nawet osoby z innych kultur i narodowości! To portal, który oparty jest na precyzyjnych metodach matematycznych, które pozwalają na dopasowanie konkretnych wyników wyszukiwania do naszych osobistych preferencji. Oferuje on randki i spotkania oczywiście we własnym zakresie, jednak umożliwia znalezienie idealnego właśnie dla nas partnera dzięki danym demograficznym zawartym w opisie!

Jak wskazuje sama nazwa portalu – SkokWBok to idealny serwis dla osób, które kochają niezobowiązujący seks, szalone spontaniczne przygody i ciekawe doznania. Gdy chodzi o randki spotkania, które organizują uzytkownicy tego portalu między sobą, bardzo często są nastawione głównie na upojne noce – i prawidłowo! Portale dla żonatych są właśnie stworzone do tych celów i przeznaczone dla ludzi w związkach!

CZY SPOTKAM TU KOGOŚ NA SEKS?

Oczywiście! Osoby, które szukają ludzi o konkretnych preferencjach na każdym portalu znajdą kogoś chętnego na seks. Jednak Sympatia to portal, który promuje przede wszystkim internetowe randki dla osób zbyt nieśmiałych, by w realnym życiu wyjść z inicjatywą.

Przeznaczeni to portal typowo matrymonialny, którego ciekawostkę może stanowić fakt, iż jest polecany przez znane i lubiane gwiazdy! Nie ma on charakteru erotycznego, jednak randki jakie odbyły się za jego pośrednictwem często mają również charakter łóżkowy. Dowodem na to niech będą małżeństwa, które poznały się za pośrednictwem tegoż portalu oraz... dzieci, które pochodzą z tych związków!

Portal E-Darling nastawiony jest na poszukiwania trwałych, solidnych związków dzięki konsekwentnemu dopasowaniu podobieństw osób zarejestrowanych. Oferuje on oczywiście randki internetowe, ale jeśli interesuje Cię coś szczególnie pikantnego, niepowtarzalnego jak na przykład randki kobiet, nastawione głównie na seks, to polecamy skorzystać z innych portali.

Tak! To portal przeznaczony głównie do nawiązywania niezobowiązujących, gorących flirtów! Umówisz się tu na różne randki z kobietami ponieważ to serwis typowo randkowy, pozwalający na poznawanie gorących, chętnych na romanse osób. Są tu również oferty matrymonialne jak i typowe ogłoszenia towarzyskie kobiet, które w domyśle mają jedno – seks!

SKUTECZNOŚĆ PORTALU – LICZBA PAR, KTÓRA POZNAŁA SIĘ DZIĘKI NIEMU

Ten portal, który obsługuje głównie polskie randki to typowy, najbardziej znany w Polsce portal randkowy, który od początku swojej działalności zyskał aż 5,5 miliona użytkowników! Gdy chodzi o inne portale randki tutaj są uznawane za jedne z najpewniejszych, jednak warto poznać też inne, na których również nie brakuje użytkowników!

W porównaniu z innymi portalami randkowymi, serwis ten nie ma szalonej popularności. Ma około 400 tysięcy użytkowników z całej Polski, jednak jest idealny na randki dla kobiet oraz mężczyzn, którzy szukają czegoś poważnego, na całe życie. Statystyka ponad tysiąca małżeństw, które stały się faktem dzięki temu portalowi na 400 tysięcy użytkowników jest dość imponująca. Jeśli interesuje cię portal, który zawiera randki dla singli, to Przeznaczeni jest portalem idealnym dla Ciebie!

Na 13 milionów zarejestrowanych użytkowników z całej Europy aż 2 miliony pochodzą z Polski! Oprócz tego, że portal oferuje fantastyczne randki online, to jeszcze pozwala użytkownikom portalu spotkać się w realu, nawet gdy interesująca nas osoba pochodzi z innego kraju! Jeśli chodzi o typowe randki sex to z pewnością takowe również się odbywają za pośrednictwem tego portalu, lecz z pewnością dyskretniej niż na typowo erotycznych portalach.

SkokWBok to zupełnie nowa alternatywa dla tych, których nie interesują płatne portale randkowe. Gdy chodzi o single randki są one najpopularniejsze tutaj, wszak nie od dziś wiadomo, że towarzystwa poszukują głównie osoby samotne. Liczba użytkowników, którzy dołączają do portalu oraz poznają się dzięki niemu stale rośnie, gdyż jest to portal towarzyski stosunkowo nowy. Marzy ci się nowa sympatia? A może chcesz odbyć jakieś szybkie randki? Z pewnością znajdziesz tutaj to, czego potrzebujesz!